Rob in de Zorg
Oosterwal 22, 7241 AR Lochem
|
Tel: +31 573 250 051
|
Toon op kaart
Inspirerende voorstelling in Schouwburg Lochem
Rob Heebink, beter bekend als ‘Rob in de Zorg’, komt met zijn inspirerende en humorvolle voorstelling ‘Een beetje vroeger is de toekomst’ . Een avond vol scherpe humor, herkenbare situaties en een confronterende blik op de toekomst van de ouderenzorg.
Rob, zorgprofessional en entertainer, neemt het publiek mee in een wereld waarin zorgrobots taken overnemen – maar wat als dat niet altijd goed gaat? Zorgrobot Eddy en zijn baasje botsen regelmatig, terwijl familieleden in de waan van de dag nauwelijks tijd hebben voor hun dierbaren. Met een unieke mix van vlogs, sketches en persoonlijke verhalen zet Rob zijn publiek aan het denken over ouder worden en de toekomst van de zorg.
Zijn voorstelling biedt niet alleen een kritische, maar ook een optimistische en luchtige kijk op de zorg. Hij deelt de hoogte- en dieptepunten van zijn werk als verpleegkundige en laat zien hoe waardevol en onmisbaar de zorgsector is. Dit alles brengt hij op een toegankelijke manier, waardoor zowel zorgprofessionals als het brede publiek zich in zijn verhaal kunnen herkennen.
Als gepassioneerd spreker en ambassadeur voor de zorg weet Rob als geen ander het serieuze karakter van de zorg te combineren met humor en empathie. Zijn doel? Mensen bewust maken van de uitdagingen én de schoonheid van werken in de zorg.
Ticketprijs: € 17,50
Aanvang: 20:00 uur
Kijk voor meer informatie en kaartverkoop op www.schouwburglochem.nl